ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 11965111
nr 1196 5111
MIXED MEDIA
Hjalmar Westerberg. Månskenslandskap med eka. Signed, dated 1886. Sheet: 27x17 cm,
Hjalmar Westerberg. Månskenslandskap med eka. Signerad, daterad 1886. Bladets mått: 27x17 cm
700
SEK 300
Monday August 13 2018
at 19:15:12
13/8 19:10:12